O mně

Vítejte ve studiu.
Kosmetika Angel Face

Jistě chcete vědět komu se svěříte do odborné kosmetické péče, proto jsem se rozhodla napsat něco o sobě.

Absolvovala jsem kurz péče o pleť a tělo s doplňujícím kurzem vyzážistiky a líčení u renomované francouzské kosmetické firmy, kde jsem poté 6 let působila jako kosmetička a kosmetická poradkyně. V rámci firmy jsem každoročně absolvovala odbornou atestaci, spojenou se semináři o moderních metodách péče o pleť a novinkách v kosmetice a líčení. Mám také dlouholetou praxi v oboru fotomakeupu a líčení pro modeling.

Těším se na setkání v mém kosmetickém studiu.


Ivana Karkošová

Přístroje při běžném ošetření pleti

V souladu s moderními poznatky péče o pleť používám ve svém kosmetickém studiu, pokud to pleť zákaznice vyžaduje, speciální přístroje a postupy jako je dezinkrustace, iontoforéza a vysoké frekvence.

Ozonizér

Skleněné hlavice jsou plněny vzácným plynem (plazmou), která při přiložení na pleť vytváří malé jiskřičky a tím vzniká léčivý ozón.

Účinky: okysličuje, zklidňuje pleť po čistění, dezinfikuje, stahuje póry, prokrvuje a pomáhá při léčbě akné - ničí bakterie, mikroby a toxiny. Vynikající též na povadlou, zašedlou pleť s jemnými vráskami.

Dezinkrustace

Používá se v kombinaci se speciálnim gelem nebo roztokem, který rozpouští maz v pórech, odstraňuje pot a prach usazený na pleti a tím napomahá čištění. Vynikajíci hlavně u mastné či problematické pleti - zmírňuje nadměrnou mazovou sekreci. Nedoporučuji v těhotenství.

Iontoforéza

Zde se připlácí spec. sérum určené pouze pro tento přístroj. Umožňuje proniknutí účinných sér do hlubších vrstev pleti, kde opět ,,nastartuje,, některé její funkce.

Druhý nejúčinnější způsob vpravení sér do pleti (po injekčních aplikacích) pomocí elektricky vodivých kovových válečků. Séra např.: vitamínové, hydratační, kolagenové, mateří kašička atd.

Napařovací přístroj s ozónem

Nejpřirozenější a nejšetrnější změkčení pleti, kdy je pleť zároveň okysličována před mechanickým čištěním. U pleti s rozšířenými žilkami se postižená místa chrání.

Ultrazvuková špachtle

Přístroj na čištění pleti a zapracování séra (sonoforéza).

 

Fotogalerie

Nepřehlédněte

Novinky a informace, které Vás mohou zajímat.
Anti-aging ošetření pleti
Anti-aging ošetření pleti
novinka

Vyživující a ochranná péče pro vaši pleť.

Více informací
Chemický peeling
ošetření

Metoda omlazení, projasnění a regenerace pokožky obličeje.

Více informací

Názory klientů

Pokud Vám nebude vadit zveřejnění Vašeho názoru na mne, studio i mou péči, budu ráda když mi jej zašlete emailem.

Používané kosmetické značky

Osvědčená kvalita a viditelné výsledky.